BĚŽNÉ ÚČTY

Minuly doby, kdy se bankovky shromažďovaly ve slamníku anebo v ruličkách opatřených gumičkou a ukládaly do nejrůznějších skrýší. Přesto hotovost asi vždy bude významnou součástí každé ekonomiky. Bezhotovostní peníze ale už převzaly vládu nad platebními operacemi celého světa a bez běžných účtů by nebyly proveditelné. A jelikož se banky předbíhají v nabídkách, může si dnes kdokoliv pro sebe vybrat ten nejlepší účet.

Srovnávejte nabídky, vyplatí se to

Běžné účty slouží hlavně k platebnímu styku, měly by na nich proto být pouze prostředky, které klienti potřebují mít kdykoliv k dispozici především pro jednorázové platby, trvalé příkazy, svolení k inkasu, vydání šeků k účtu, pořízení platební karty, internetové či telefonní bankovnictví. Rozhodně by neměly sloužit ke spoření, jejich úročení je totiž nulové.

Víte, že:

  • banky k účtům nabízejí nejrůznější výhody jako vedení, výběry z cizích bankomatů i v zahraničí zdarma či kontokorent do určité výše? Nechte si poradit, jaké parametry nejlépe vyhovují vašim preferencím.
  • digitální občankou (Bank ID) můžete jednoduše vstupovat nejen do internetového bankovnictví? Zajistí komunikaci také se státní správou i soukromými firmami.

Účty pro všechny

Dětské účty

Zřídit je možné dětem už od 6 let pro kapesné i finanční dárky od rodiny a přátel. Vhodné k postupnému učení finanční gramotnosti.

Studentské účty

Taktéž ohraničené věkem klienta, většinou nabízejí stejné parametry jako dospělé běžné účty s akcentem na služby pro mladé.

Devizové účty

Vedené ve vybraných měnách, nejčastěji v eurech, dolarech, librách, slovenských či švédských korunách a dalších.

Jak přání měníme v realitu

Efektivně propojujeme nabídku mnoha finančních institucí na trhu se službou nezávislého finančního poradenství.

1.
Analýza

Ptáme se, abychom mohli připravit bezchybný osobní finanční plán.

2.
Poradenství

Představíme finanční plán a produkty, které pak společně zrealizujeme.

3.
Servis

O klienty se staráme dlouhodobě dle jejich aktuálních potřeb.